OPIS INWESTYCJI


Inwestycja "Magnolia Residence" obejmuje realizację trzech nowoczesnych budynków mieszkaniowych wielorodzinnych trzykondygnacyjnych przy ul. Wacława Jawoszka w Łęcznej. Jest to centralna cześć miasta, w bliskim sąsiedztwie dworca autobusowego, szkół, przedszkoli, placówek handlowych i urzędów.


Zakres inwestycji obejmuje budowę 131 mieszkań, 6 lokali usługowych, 95 miejsc postojowych w parkingu podziemnym, 45 miejsc postojowych naziemnych oraz 131 piwnic.


RODZAJ I PRZEZNACZENIE PROJEKTOWANYCH BUDYNKÓW:


- Budynek mieszkalny wielorodzinny "A" z usługami oraz z zamkniętym wielostanowiskowym garażem podziem-nym, wolnostojący, całkowicie podpiwniczony, o 1 kondygnacji podziemnej i 3 kondygnacjach nadziemnych.


- Budynek mieszkalny wielorodzinny "B" z zamkniętym wielostanowiskowym garażem podziemnym, wolnostojący, całkowicie podpiwniczony, o 1 kondygnacji podziemnej i 3 kondygnacjach nadziemnych.


- Budynek mieszkalny wielorodzinny "C" z zamkniętym wielostanowiskowym garażem podziemnym, wolnostojący, całkowicie podpiwniczony, o 1 kondygnacji podziemnej i 3 kondygnacjach nadziemnych.


Zadanie podzielone będzie na dwa etapy: w pierwszym budynek A i B (realizacja do końca III kwartału 2015 r.), a w drugim etapie budynek C.